© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

MAG ile M.A.C Kozmetik Elele

MAG ile M.A.C Kozmetik Elele

MAG Dergisi ile M.A.C. kozmetiğin beraber düzenlediği workshopta cemiyetin ünlü bayanları “güzelliklerine güzellik katmak” için Kentpark M.A.C Mağazası’nda bir araya geldiler.

MAG Dergisi okurları için M.A.C. Kozmetik tarafından düzenlenen workshop’ta, yurtdışından gelen Georgina Billington 2011/12 Sonbahar–Kış trendlerine uygun olarak bakır tonların yoğunlukta olduğu yılbaşı makyajı uygulamasını bir model üzerinde, katılan konuklara gösterildi. MAG’ın davetlisi olarak katılan tüm misafirler yüzlerinde uygun makyajın ipuçlarını öğrenerek kendilerine uygulama fırsatı buldular.

Yılbaşı için keyifli bir ön hazırlık olan ve MAG PR tarafından organize edilen etkinlikte Mickey’s By Las Chicas Catering tarafından hazırlanan birbirinden özel ikramlarla yeni yıl için erken bir kutlama yapıldı.

[nggallery id=843]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.