© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Photomuz En özel Gününüzde Sizlerle

Photomuz En özel Gününüzde Sizlerle

“Size Özel” sloganıyla yola çıkan Photomuz hayatın en önemli anlarını yakalamak amacı ile kuruldu. Düğünlerin heyecanını, yeni doğan bebeğin ilk nefesini, nişan ve kına gecelerinin geleneksel güzelliğini, hayatın bütün mutlu ve önemli anlarını ömür boyu yaşattırmak için çalışıyor. Geçmiş deneyimlerini yeni fikirler ile harmanlayan Photomuz 2012 sezonuna yeni logosu ve internet sitesi ile giriyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.