© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Gençlik Sarmalı; Helix-D Serum

Gençlik Sarmalı; Helix-D Serum

Botox kremi mucidi olarak tanınan Amerikalı Doktor Lou Rinaldi tarafından geliştirilen yeni kırışıklık giderici serum, yakında Türkiye’de eczanelerde satışa sunulacak. Çok yeni ve farklı bir teknoloji içeren HELIX –D Yüz ve Göz serumu uluslararası araştırma laboratuarlarında çalışan çok sayıdaki bilim adamının yer aldığı bir ekip tarafından ABD’de geliştirildi. Helix-D, yüksek teknolojiyle üretilen ve cilt bakımının geleceğini günümüze taşıyan yeni nesil bir anti-aging çözümü özelliğini taşıyor. ABD’de piyasaya çıktığı andan itibaren adından sıkça söz ettiren serum,Türkiye’de sadece eczanelerde satılacak..

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.