© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Parlak Saçlar için Juvexin

Parlak Saçlar için Juvexin

Juvexın™  kadınları daha kısa sürede şekil alan düzgün, sağlıklı günlük saçlara kavuşturabilmek için saçları hem içten hem de dıştan besler ve korur. Her saç tipine uygundur ve salon uygulamasıyla beş ay sonra elektriklenmeyen ve ışıltı saçan saçlara kavuşmanızı sağlar.

Juvexın™ Global Keratin Hair Tamihg System ürünüdür ve korumax 50 US ve dünya çapında patentlerle korunur. Yurt dışında eğitim almış ve yüzlerce kez uygulama yapmış olan Tigi Academy tarafından uygulanmaktadır.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.