© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Parla’dan Görkemli Açılış

Parla’dan Görkemli Açılış

Kentpark Alışveriş Merkezi’nde bulunan Parla Jewellery, yenilenen yüzüyle hizmete açıldı.

Butik mücevherciliği önemseyen Parla Jewellery’nin açılışına çok sayıda davetli katıldı. Parla Jewellery’nin açılışına mağaza sahibi Umut Özer Koca ev sahipliği yaparken açılışa Parla Jewellery’yi bünyesinde bulunduran Eriş Mücevher’in sahibi Bülent Eriş de katıldı. Kaliteden taviz vermeyen ve özel tasarım mücevherlerle hizmet vermeyi amaçladıklarını ifade eden Parla’nın sahibi Umut Özer Koca, “Parla Jewellery, var olan bir markaydı. Ancak biz bunu yenileme gereksinimi duyduk” diyerek açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.