© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Park Bravo’dan Gençlere Önemli Destek

Park Bravo’dan Gençlere Önemli Destek

Park Bravo, “Okulum Geleceğim” projesi için Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile ortak bir sosyal sorumluluk projesine imza attılar.

Park Bravo çocukların okula aidiyetlerini güçlendirerek okula devamlılıklarını sağlamayı hedefledikleri proje için Nişantaşı Mağazasında şık bir kokteyl düzenledi. Cemiyet ve iş hayatının tanınmış simalarının katıldığı davette proje için tasarlanan t-shirt tasarımları tanıtıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.