© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“İyi Kalpler Dükkanı” Yeniden Hayat Buldu

“İyi Kalpler Dükkanı” Yeniden Hayat Buldu

Toplum Gönüllüleri Vakfı ile Beymen öncülüğünde yeniden hayata geçirilen “İyi Kalpler Dükkânı” ünlü isimleri buluşturdu.

2003-2007 yılları arasında Galata’da ikinci el kıyafet hizmeti veren “İyi Kalpler Dükkânı” TOG ve Beymen iş birliğiyle yeniden hayata geçti. Arzu Sabancı, Derin Mermerci Aydın, Feryal Gülman, Gülben Ergen Çelik, Ayşe Kucuroğlu, Edwina Sponza, Neslişah Alkoçlar Düzyatan, Ezgi İçel, Fatoş Yalın Arkun, Lian Kebudi ve Serra Türker’in çok özel gece elbiseleri Beymen İstinye Park’ta, 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Elbiselerin satışından elde edilen gelir, TOG’un toplumsal barışa katkı sağlamak amacıyla geliştirdiği ve üniversitelerdeki genç kadınların güvenlik ve özgürlük alanlarına hizmet edecek “Genç Kadın Fonu”na aktarıldı. Etkinlikte ayrıca Türkiye’nin ilk moda editörü Fatoş Yalın Arkun ile moda sohbeti de yapıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.