© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Elitleri Buluşturan Marka “Chez-bo”

Elitleri Buluşturan Marka “Chez-bo”

Şebnem Çapa “Chez-bo” markasıyla yılda iki kez yaptığı yeni koleksiyon tanıtımının, bu yıl ilkini Çukurcuma’da düzenlediği şık bir davetle gerçekleştirdi.

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden olan ve kendi oluşturduğu “Chez-bo” markasıyla adından sıkça söz ettiren Şebnem Çapa, Çukurcuma’da bulunan butiğinde şık bir davet düzenledi. İstanbul sosyal yaşamının elit hanımlarının katıldığı davette Şebnem Çapa konuklarını kapıda karışıladı ve davet boyunca yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.