© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Oyuncak Hikâyesi 3’e Yoğun İlgi

Oyuncak Hikâyesi 3’e Yoğun İlgi

Disney Channel’da “Sihirli Hafta Sonları” kuşağının tanıtımı kapsamında, 
Disney-Pixar Stüdyoları’nın unutulmaz klasiklerinden Oyuncak Hikâyesi 3’e özel bir lansman etkinliği düzenlendi.
Moda, sanat dünyası ve cemiyet hayatının tanınmış simaların düzenlenen etkinliğe çocuklarıyla katıldılar. Ünlü isimler ve çocukları Oyuncak Hikâyesi filmlerinin sevimli kahramanı Woody ile film gösterimi öncesi bol bol fotoğraf çektirdiler. Çocukların sevdiği, ebeveynlerin güvendiği kaliteli ve eğlenceli içerikleriyle hafta sonları da aile boyu eğlencenin adresi haline gelen, uyduda her zaman ücretsiz yayınlanan Disney Channel, her Cumartesi ve Pazar “Sihirli Hafta Sonları” kuşağında Disney’in en sevilen çizgi sinema filmlerini izlemek üzere tüm aileleri ekran başına çağırıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.