© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Online Oyunların Yeni Adresi

Online Oyunların Yeni Adresi

Avrupa’nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt, dünyanın en büyük online oyun şirketlerinden Bigpoint ile anlaştı. Media Markt’ın resmi web sitesinde bugünden itibaren Bigpoint’in en sevilen online oyunları yer alacak.Türkiye’deki 17 mağazası ile dünya markalarını en iyi hizmet kalitesi, en bol seçenek ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunan elektronik ürün mağazalar zinciri Media Markt, 212 milyonun üzerinde kullanıcısı, 2 milyarın üzerinde sayfa ziyaretçisi ve 300’ün üzerinde dile çevrilmiş oyun seçenekleri ile dünyanın en büyük online oyun şirketlerinden Bigpoint ile anlaştı. Media Markt’ın internet sitesi www.mediamarkt.com.tr adresinde yer alan Bigpoint online oyunları, Türk kullanıcılar tarafından oynanabilecek.

www.mediamarkt.com.tr adresini ziyaret eden kullanıcılar kayıt butonundan siteye kaydolup oyunlara rahatlıkla erişebilecekler.

Oyuna başlamak için hazır mısın?

Media Markt’ın internet sitesine kaydolup, “seafight” oyunu ile uçsuz bucaksız denizlere hakim olan bir korsan, “Maestia” oyunu ile mistik dünyada savaşan, rahip, büyücü veya korucu, “Darkorbit” oyunu ile uzayın hakimi, “Farmerama” oyunu ile fedakar bir çiftçi, olabilir, “Zoomumba” oyunu ile en değişik hayvanlara sahip hayvanat bahçesini kurabilirsiniz.

Hangi karakter olmak istediğinizi seçin Media Markt’ın internet sitesine kayıt olun. Dünyanın en sevilen oyunları sizi bekliyor olacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.