© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

On Yıllık Aşk Evliliğe Dönüştü

On Yıllık Aşk Evliliğe Dönüştü

Aynı üniversitede tanışan ve on yıldır birliktelikleri olan Mert Gümüş ile Seznur Yürüyen aşklarını evlilikle taçlandırarak dünya evine girdi.
Neşe-Hazım Gümüş çiftinin genç iş adamı oğlu ve Gençlik Kırtasiye sahibi Mert Gümüş ile Hacettepe Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümü mezunu Seznur Yürüyen, tam on yıllık ilişkilerini evlilik ile taçlandırdı. Rixos Otel’de gerçekleşen muhteşem düğünde hayatlarını birleştiren mutlu çifti ortak arkadaşları, dostları ve aileleri yalnız bırakmadı. Mert Gümüş Vakko marka damatlığı tercih ederken Seznur Yürüyen de Pronovias marka gelinliğiyle göz kamaştırdı. Mutlu çiftin düğününde konuklar ilk olarak fuaye alanında toplandı. Kokteyl ardından salona geçen davetliler müzik eşliğinde gelin ile damadı bekledi. Salona alkışlar eşliğinde gelen mutlu çift nikah memuruna evet yanıtı verdi. İlk danslarını heyecanla gerçekleştiren mutlu çiftin yakın dostları da gelin ve damadın etrafını sararak alkışlarla onlara eşlik ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.