© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Küçük Aras’tan Erkekliğe Dev Adım

Küçük Aras’tan Erkekliğe Dev Adım

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Big Chefs’in işletmecisi Tolga-Meral Terzi çiftinin oğulları Aras Terzi, Ankara Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen renkli bir davetle erkekliğe ilk adımı attı.
Sünnet düğününe Terzi ailesinin yakın dostları ve cemiyetin bilinen simaları gibi çok sayıda davetli katıldı.Terzi ailesi olarak Meral-Tolga Terzi,davetlileri etkinlik alanının girişinde karşılayarak iyi bir misafirperver örneği gösterdiler.Arkadaşları ile palyoçolar ile eğlenip şarkılar söyleyerek keyifli anlar geçiren yakışıklı Aras, davetlilerin huzuruna tulum eşliğinde ve at üzerinde geldi.Oldukça renkli geçen sünnet düğününde konuklar orkestranın hareketli parçaları ile coştular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.