© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bradley’den Sağlıklı Yaşamın Sırları

Bradley’den Sağlıklı Yaşamın Sırları

Cemiyet hanımları, ünlü diyetisten ve beslenme uzmanı Yasemin Bradley ile Sinpaş GYO’nun Ankara’daki projesi The First Residence’da keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.
Türkiye’nin beslenme konusundaki otorite isimlerinden Doktor Yasemin Bradley, cemiyet hayatından birbirinden şık hanımlarının katıldığı davette sağlıklı yaşamın sırlarından bahsetti. Sinpaş GYO’nun The First Residence projesinin satış ofisinde düzenlenen davete Ankara iş ve cemiyet hayatından Gamze Say Hisarcıklıoğlu, Ayla Abay, Sema Demiral ve Lale Çınar Özkiper gibi ünlü isimler bir araya geldi. Sağlıklı beslenme tüyolarının yanı sıra toplantı sırasında mini bir yarışmaya da katılan davetlilere Yasemin Bradley sürpriz hediyeler verdi. Davet sonrası ünlü diyetisyen, konuklar ile uzun uzun sohbet etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.