© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Muharrem Eskiyapan ve Naz Aydın’dan Mutluluğa İlk Adım

Muharrem Eskiyapan ve Naz Aydın’dan Mutluluğa İlk Adım

Sanayici İş Adamı Muharrem Eskiyapan ile Avukat Naz Aydın JW Marriott Otel’de gerçekleşen görkemli bir nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımlarını attılar. Davete iş ve cemiyet hayatının tanınan simaları katıldı.

Nuh-Sevgi Eskiyapan çiftinin oğulları Sanayici İş Adamı Muharrem Eskiyapan ile Cemal-Gülennur Aydın çiftinin kızları Avukat Naz Aydın nişanlarını görkemli bir törenle JW Marriott Otel’de yaptı. Törende genç çifti aileleri ve yakın dostları yalnız bırakmadı. Gelen konukları kapıda karşılayan aileler katılım gösterip kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.