© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Miniklere Çifte Kutlama

Miniklere Çifte Kutlama

HHB Expo Firması’nın güzel sahibesi Şule Dadak, minik kızı Doğa’nın sekizinci yaşını Firenze’de gerçekleştirdiği renkli bir doğum günü organizasyonuyla gerçekleştirdi.

 

HHB Expo’nun sahibi Şule Dadak ile arkadaşı Ebru Karaca’nın kızları Doğa ve Selin’nin yeni yaşları doyasıya kutlandı. Firenze’de gerçekleşen doğum günü partisi eğleceli görüntülere sahne olurken çocuklar, palyoço ile oyunlar oynadı. Neşeli dakikalar geçiren davetliler Doğa ve Selin’e hediyelerini verirken, çocukların mutlu dolu bakışları gözlerden kaçmadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.