© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Minik Can’a Renkli Doğum Günü

Minik Can’a Renkli Doğum Günü

HHB-EXPO Turizm ve Seyahat Acentası’nın sahibi Şule Dadak’ ın oğlu Can, yeni yaşını arkadaşları ve onların ailelerinin katıldığı renkli bir partiyle kutladı.

Oldukça renkli görüntülere sahne olan doğum günü partisine Can’ın ailesinin yanı sıra arkadaşları da katıldı. Şule Dadak’ın oğlu Can’ın doğum günü partisinde minikler oynadıkları oyunlarla beraber eğlenceli dakikalar geçirdiler. Çocukları bir yandan oyun oynarken aileleri de birbirleriyle uzun süre sohbet etme şansı yakaladılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.