© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mezunlara Özel Davet

Mezunlara Özel Davet

Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko özel bir davet düzenleyerek İsviçre okullarında okumuş Türk mezunları biraraya getirdi.

2005 yılında İsviçre’de bulunan birçok Uluslar arası yatılı okul, lise ve özel otelcilik okullarının bir araya gelemesi ile kurulan Swiss Learning Türk mezunları Cem Hakko’nun evsahipliğinde buluştu. Uluslararası ödüllü Vakko Moda Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe iş ve cemiyet dünyasının önde gelen simaları biraraya geldi. İsviçre Başkonsolosu Monika Schmutz Kırgöz ve bir İsviçre okulu olan College Du Leman mezunu  Vakko Kuruluşları Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko bu özel geceye ev sahipliği yaptı. kko’nun geceye özel hazırladığı program eşliğinde keyifli bir akşam yemeği yiyen konuklar eski arkadaşları ve okul temsilcileriyle özlem giderdiler

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.