© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyeti Buluşturan Yardım Gecesi

Cemiyeti Buluşturan Yardım Gecesi

TESYEV on dördüncü yaşını Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus’ta düzenlenen şık baloyla kutladı.
Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın kuruluşunun 14.yıldönümü, Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus’ta gerçekleşen şık baloyla kutlandı. Cemiyet, iş ve sanat dünyasının önde simalarının da katıldığı davete yaklaşık üç yüz seçkin konuk katıldı. Emaar Türkiye ana sponsorluğunda ve İstanbul Altın Rafinerisi ve Collection Damas’ın yan sponsorluğunda düzenlenen gecenin ev sahipliğini ise TESYEV Başkanı Yavuz Kocaömer ve vakfın diğer üyeleri üstlendi. Gecenin açılışını bir konuşma yapan vakfın yönetim kurulu üyesi ve balo komitesi başkanı Siren Ertan Çarmıklı yaptı. On dördüncü yıldönümü balosunda vakfa desteklerinden ötürü TESYEV’e gönül veren bazı isimlere plaket takdimi yapıldı. Gecede çok sayıda tekerlekli sandalye, burs ve sağlık giderleri için yardım toplandı. Gecenin en renkli anları ise ünlü sanatçı Ebru Gündeş’in sahneye çıkmasıyla yaşandı. Ünlü sanatçı ilk parçasını seslendirdikten sonra ünlü isimlerle diğer parçalarda düet yaptı. Ebru Gündeş, Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, cemiyet hayatının renkli isimlerinden Feryal Gülman, Hilal Kosif ve Sema Güral Sürmeli ile düet yaptı. Ünlü sanatçının bu isimlerle düeti büyük alkış aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.