© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Gerçeküstü Bir Sergi

Gerçeküstü Bir Sergi

Senenin en heyecanlı zamanlarının habercisi olan Vakko, ünlü sanatçı ve tasarımcıların kar kürelerinde gerçeküstü dünyalar sunduğu “Vakko Snow Globes” sergisini özel bir davetle kutladı.

Vakko; sanat ve tasarım dünyasının farklı disiplinlerinden gelen 7 ünlü ismin, yılbaşı neşesini ve coşkusunu yansıtan tasarımlarıyla Vakko vitrinlerinde sergilediği ‘Vakko Snow Globes’u renkli bir davetle kutladı. Davete ünlü sanatçı ve tasarımcıların da aralarında bulunduğu isimler katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.