© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Maskeli Balo Havasında Yeni Yaş Kutlaması

Maskeli Balo Havasında Yeni Yaş Kutlaması

Cemiyet yaşamının seçkin simalarından Ender-Gülşah Alkoçlar çiftinin büyük kızı Neslişah Alkoçlar, yeni yaşını arkadaşlarıyla birlikte kutladı.
İstanbul sosyal yaşamının genç kuşak temsilcilerinden Neslişah Alkoçlar, 25. yaşını Four Season’s Hotel Aqua Restoran’da düzenlediği şık bir davetle kutladı. Neslişah Alkoçlar’ın yakın arkadaşlarının yer aldığı doğum günü partisine birçok ünlü isim katıldı. Maskeli balo konseptinin kullanıldığı doğum günü kutlaması oldukça renkli dakikalara sahne oldu. Davetliler, pasta kesimi sırasında renkli maskeleri takarak hep bir ağızdan Happy Birthday şarkısını söylediler. Kendisi için özel olarak hazırlanan pastayı kesen Neslişah Alkoçlar, yeni yaşını kutlamanın sevincini katılan davetlilerle beraber paylaştı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.