© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyet Hayatının Ünlü İsimleri 2014 Yılı Dileklerini Diledi

Cemiyet Hayatının Ünlü İsimleri 2014 Yılı Dileklerini Diledi

Penti’nin her yıl Aralık ayında düzenlediği ve Türkiye’nin yeni yıl dilek haritasının belirlendiği “Dilek Ağacı” uygulaması, bu yıl da cemiyet hayatının ünlü isimlerinin dilekleriyle renklendi.

10 Aralık 2013 Salı günü Zorlu Center’da gerçekleşen etkinliğe; Begüm Şen, Aslı Şen, Hande Acar, Eda Taşpınar, Elif Gönlüm, Burcu Karabacak, Etel Baler, Ayşe Kucuroğlu, Beyza Arslan, Bilge Eren ve Gül Gölge Saygı gibi ünlü isimler katıldı. Ünlü isimler, Penti mağazasından hem kendileri hem de sevdikleri için yeni yıl alışverişlerini yaparken, 2014 yılı için de penti ağacına dileklerini dileyip astılar. Etkinlikte ünlülerin büyük çoğunluğunun; aşk, barış ve sağlık dilemesi dikkat çekti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.