© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

MAG Mobil Uygulaması Apple App Store ve Google Play Store’da!

MAG uygulaması

MAG Mobil Uygulaması Apple App Store ve Google Play Store’da!

%100 Türk dergisi MAG, güncel iOS uygulaması ve yeni Android uygulaması ile sizi yeni bir deneyime çağırıyor.

Apple App Store ve Google Play Store’dan kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde indirilen MAG Uygulaması (MAG) ile;

  • Magdergi.com sayfasında yayınlanan röportajlar, davet haberleri, yazarlarımızın yazıları ve moda, stil gibi tüm güncel içeriği takip edebilirsiniz.
  • MAG siz uygulamayı güncellemek zorunda kalmadan yeni sayısını sizin için hazır ediyor. Uygulamaya girdikten sonra MAG Online menüsü aracılığıyla tüm sayılar elinizdeymiş gibi pratik ve keyifli bir okuma sizi bekliyor. Bu keyifli deneyimin yanısıra dilerseniz dergiyi cihazınıza indirmek de sizin tercihinize kalıyor.
  • MAG ile ayrıca MAG Dergi’ye ait Instagram, Facebook, Twitter ve YouTube hesaplarına ve zengin içeriğine kolayca erişebilirsiniz.
  • MAG uygulamaları, iOS (iPhone), Android (Android tabanlı tüm akıllı telefonlar ve tabletler) ve iPadOS (iPad) cihazlara uygun olarak geliştirilmiştir.

MAG MEDYA olarak hizmetlerimizi geliştirmemiz adına her yorumunuz bizim için çok değerlidir. Keyfili okumalar…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.