© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Leo Kaan 1 Yaşında

Leo Kaan 1 Yaşında

Başkent sosyal yaşamının sevilen çiftlerinden Çiğdem Erhan ile Serkan Erhan çifti, oğulları Leo Kaan için şık bir parti düzenledi.

Downtown Food Club Armada’da gerçekeleşen partiye Kaan’ın yakın arkadaşları katıldı. Aileler Kaan’a hediyelerini takdim etti. Sempatik tavırlarıyla herkesi etkileyen Kaan, yeni yaşını kutlamanın heyecanını yaşadı. Gelen konukları Kaan’nın ailesi kapıda karşıladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.