© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Grup Ofis Açıldı

Grup Ofis Açıldı

Grup Ofis Marka Patent’in yenilenen ofisinin açılış kokteyli 28 Mayıs akşamı eğlenceli bir organizasyonla gerçekleşti. Açılışta yer alan The Free Hugs müzik grubu davetlilere keyifli anlar yaşattı.

Gürşen M.Sevinç tarafından kurulan ve otuz yılı aşkın süredir sınai mülkiyet sektöründe hizmet veren Grup Ofis Marka Patent kokteylinde çok sayıda davetliye ev sahipliği yaptı. Ankara merkezli şirketin İstanbul ve İzmir şubelerinden de katılım yoğundu. Geceye İstanbul’dan katılan The Free Hugs müzik grubu farklı tarzlarıyla davetlileri coşturdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.