© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Lenovo’dan “Vibe Party” Kutlaması

Lenovo’dan “Vibe Party” Kutlaması

Türkiye’de PC pazarının öncü markalarından Lenovo, merakla beklenen akıllı telefon lansmanını tanınmış isimlerin katıldığı bir parti ile gerçekleştirdi.

İsmini Lenovo akıllı telefonlarından alan “Vibe Party”nin ev sahipliğini Lenovo Emea Başkanı Aymar de Lencquesaing, Lenovo Türkiye Genel Müdürü Gülfem Çakmakçı, Ceylan Çapa, Didem Soydan ve Onur Baştürk yaptılar. Davete sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü yüzleri büyük ilgi gösterdi. Davetliler Lenovo akıllı telefonların özelliklerini kullanarak gece boyunca bol bol fotoğraf çektiler. Özellikle Lenovo Vibe telefonların göz kırpma özelliği ile selfie çekimleri yapan ünlüler eğlenceli dakikaları güzel anılara dönüştürdüler. Konuklar davetin ilerleyen saatlerinde DJ kabinine geçen Doğuş Çabakçor’un performansı ile geç saatlere kadar eğlendiler. Üstün tasarım ve teknolojisiyle öne çıkan Lenovo’nun akıllı telefonları Vibe serisi ile davetlilerden tam not aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.