Başa Dön

Beyaz Buluşma

Beyaz Buluşma

Türk Böbrek Vakfı, böbrek hastalıklarına dikkat çekmek ve ülkemizde bu konuda bilinç oluşmasına katkıda bulunmak için Kurçeşme’de bulunan Sunset Grill & Bar’da bir organizasyona daha imza attı.

Bilimsel çalışmaların yanı sıra sosyal organizasyonlarla da geniş kitlelere ulaşmayı amaçlayan Türk Böbrek Vakfı, gerçekleştirdiği etkinliklere bir yenisini daha ekledi. TBV Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi Sosyal Komite Başkanı Seval Ermiş, TBV Mütevelli Heyet Üyesi Selda Topal’ın himayelerinde, Özge Peker ve Ebru Seyyar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete çok sayıda davetli katıldı. Sunset Grill & Bar’da gerçekleşen “ Beyaz Buluşma” konseptli davette konuklar giydikleri beyaz elbiseleriyle şıklıkta birbirleriyle yarıştılar. Davette kısa bir konuşma yapan Seval Ermiş, Türk Böbrek Vakfı organ bağışı bekleyen kişiler ve özellikle böbrek nakli olmadıkları için diyaliz cihazına bağımlı olarak yaşamlarını sürdüren danışanları, özgürlüklerine kavuşturmanın önemine dikkat çekti. Davete katılan üyeler organ bağışına dikkat çekmek için temsili olarak beyaz güvercin ve beyaz balonları gök yüzene doğru bıraktılar. Davetten elde edilen gelir, diyalize giren kişiler umut oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.