© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Zarif ve Tutkulu Bir Yolculuk

Zarif ve Tutkulu Bir Yolculuk

Son dönemin genç ve sıra dışı fotoğraf sanatçılarından Merve Hasman, “Bana Baktığını Biliyorum” (I Know You Are Looking At Me) adını verdiği fotoğraf sergisinin açılışını The İstanbul Edition Otel’de düzenlenen bir davetle gerçekleştirdi.

Genç fotoğrafçı, The İstanbul Edition Otel ile işbirliği yaptığı fotoğraf sergisinde, Edition marka konseptinin ana unsurları olan “büyüleyici zarafet, doğallık ve tutku”yu fotoğraflarına yansıttı. The İstanbul Edition için özel olarak hazırladığı sergisinin açılış kokteyline iş ve sosyal yaşam dünyasının birçok ünlü ismi katılırken doğal ve çarpıcı karelerin yer aldığı fotoğraf sergisi, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Davette serginin oluşum sürecini anlatan kısa film gösterimi de yapıldı. Kısa film gösteriminin ardından davetliler sergiyi dolaşarak, fotografları sanatçıyla birlikte değerlendirdi. Modern yaşamın yoğun temposundaki kişinin şehirden kaçışını, iç dünyasına gerçekleştirdiği yolculuğu ve huzuru keşif sürecini objektifine yansıttığını belirten Merve Hasman’ın fotoğraf sergisi ve film gösterimi Şubat ayının sonuna kadar The Istanbul Edition’da izlenebilecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.