© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“Lady Doğa” Bir Yaşında

“Lady Doğa” Bir Yaşında

ASY Medya’nın kurucularından Ahmet Saydam Yalçın’nın eşi Gül Yalçın sahibi olduğu Lady Doğa Güzellik Salonu’nun birinci yaşını verdiği bir davet ile kutladı.

Gül Yalçın sahibi olduğu Lady Doğa’nın birinci yaşını, güzellik salonunun birinci katında gerçekleştirdiği bir davet ile kutladı. Oldukça renkli ve samimi bir ortamta geçen kutlamada davetliler birbirleri ile uzun uzun sohbet etme fırsatı yakaladılar. Gül Hanım, konuklarını tek tek kapıda karşılayarak örnek bir misafirperverlik sergilerken, estetik ve güzellik hakkında da tüyolar vermeyi ihmal etmedi. Kokteyl ile başlayan keyifli dakikaların yaşandığı davet, geç saatlere kadar devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.