© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Güreller’den Yeni Mağaza

Güreller’den Yeni Mağaza

Beyaz eşya ve aydınlatma sektörünün başarılı isimlerinden Güreller, Çayyolu’nda yeni mağazasını hizmete açtı.

Güreller Çayyolu’nda yeni mağazasının kapılarını açtı. Gülay Gürel ve çocukları ile Taha-Ceren Gürel ev sahipliğinde gerçekleşen davete Ankara cemiyet hayatının seçkin isimleri katıldı. Birbirinden şık ürünlerin bulunduğu dört katlı mağazada konuklar ürünleri yakından inceledi. Birbirinden lezzetli ikramların sunulduğu açılışta, Gülay Hanım davete katılan tüm konuklara teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.