© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Jose Mourinho ile Başarı Üzerine

Jose Mourinho ile Başarı Üzerine

Jose Mourinho’nun konuşmacılığını yaptığı Sürdürülebilir Başarı için Liderlik Konferansı JW Mariott Hotel’de yapıldı.

Sinpaş GYO’nun sponsorluğunda JW Mariott Hotel’de düzenlenen Sürdürülebilir Başarı için Liderlik Konferansı, sunucu Acun Ilıcalı ve konuşmacı olarak gelen dünyanın en başarılı menajerleri arasında gösterilen Jose Mourinho’nun katılımıyla gerçekleştirildi. Konferansa katılan konuklar arasında işadamları, spor camiasının ünlü isimleri, bürokratlar ve akademisyenler vardı. Geniş bir yelpazeye hitap eden başarılı teknik adam, konuşmasında, kendi hayatından örnekler vererek, başarı hakkında dinleyenlere önemli tavsiyelerde bulundu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.