© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Soroptimist Kulübü’nden Anlamlı Buluşma

Soroptimist Kulübü’nden Anlamlı Buluşma

Çankaya Soroptimist Kulübü’nde devir teslim ve kulübe yardım daveti düzenlendi.

SushiCo’da gerçekleşen yardım yemeğinde Ankaralı yardımseverler bir araya geldi. Çankaya Soroptimist (İyimser Kızkardeşler) Kulübü’nün devir teslim töreni ve kulübe yardım davetinde yeni Başkan Elif Akan görevini eski Başkan Rükzan Özdikiş’ten teslim aldı. Kırk kişilik seçkin bir davetli grubunun bir araya geldiği geceye tenis camiasından, iş dünyasından ve cemiyet hayatından hayırseverler katıldı. Daha önce Altındağ’da bulunan bir okula su arıtma tesisi yaptırarak çocuklar için sağlıklı bir ortam oluşturan dernek aynı zamanda şiddet gören kadınlara, zihinsel engellilere ve gelincik projesine katkıda bulunarak önemli görevlere imza atmıştı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.