© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İNCEK LOFT’TA KÜBA ESİNTİSİ

İNCEK LOFT’TA KÜBA ESİNTİSİ

İncek Loft, düzenlediği Küba Gecesi ile yaklaşan kış günlerine sıcak bir esintiyle merhaba dedi. İncek Loft’un tanıtım ofisinde gerçekleştirilen, başkent iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini buluşturan davete Küba Büyükelçisi Bay Alberto Gonzalez Casals da katıldı.

Gecede sahne alan Robinson P. Fernandez yönetimindeki Kübalı Latin Cuba grubu Küba ezgileri ve dans şovlarla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Özel Küba kokteylleri ve lezzetlerinin ikram edildiği gecede Alcholoco grubu davetlilere özel sürprizler hazırladı.
Küba müziği, dansı ve lezzetleriyle dopdolu geçen gece davetlilerden tam not aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.