© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

BARIŞ ABİLERİ İÇİN SÖYLEDİLER

BARIŞ ABİLERİ İÇİN SÖYLEDİLER

Next Level, Barış Manço’nun ölümünün 17. Yılında usta sanatçıyı şarkıları eşliğinde andı.Next Level, Barış Manço şarkıları ile ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşattı. “Adam Olacak Çocuk” nostaljisinin de yaşatıldığı etkinlikte minikler, Mine Abla eşliğinde Barış Abi’lerini andı. Şarkılar söyleyen miniklere arkadaşları puan verdi. Sahneye çıkan Irmak Taylan “ Serbest müzik yapabilir miyim?” sorusu ile herkesi kahkahaya boğdu. Barış Manço’nun yakın dostu Erkmen Sağlam “Barış 17 yıl önce gitti ama hala aramızda. Barış’ı sevindirdiği için Next Level’a teşekkür ederim” dedi. Usta sanatçının aramızdan ayrılışının 17. Yılında saygı ile anan Next Level’a çektiği fotoğraflardan birini hediye eden Sağlam, Barış Manço ile ilgili anılarını da davetliler ile paylaştı. Tüm çocuklar ile sahneye çıkan Mine Abla ve Eser Taşkıran Orkestrası Manço’nun en çok sevilen parçalarından biri olan “Kara Sevda” yı hep birlikte söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.