© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İş Adamları Buluştu

İş Adamları Buluştu

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Tügiad Business Network etkinliğine bir yenisi daha eklendi.

Geleneksel olarak düzenlenen etkinliğe Tügiad üyelerinin yanı sıra Ankara iş dünyasının da ilgisi yoğun oldu. Ankara iş dünyasının iş birliğini canlandırmak amacıyla yapılan etkinlikte sadece iş konuşulmadı. Yoğun iş temposuna kısa bir ara veren davetliler keyifli dakikalar yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.