© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bloggerlar Next Level’da

Bloggerlar Next Level’da

Sosyal Medya’da büyük ilgiyle takip edilen bloggerlar Next Level Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen bir kahvaltıyla bahara merhaba dedi.

Next Level Avm, sosyal medyada ilgiyle takip edilen moda, seyahat ve yaşam bloggerlarını düzenlediği bir kahvaltıyla bir araya getirdi. Podyum katta bulunan Kiva Restorant’ta düzenlenen kahvaltıda sosyal medyada yaptıkları tavsiyelerle modanın nabzını tutan ve binlerce takipçisi olan bloggerlar Next Level Avm Müdürü Pınar Gürer ile sosyal medya ve bloglar üzerine oldukça keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler. Sık Sık kahkahaların yükseldiği masada bloggerlar gerçekleştirmeyi planladıkları bazı özel projelerinden de bahsettiler.
“bahar kahvaltısı “ve next trendy” hashtaglarıyla paylaşım yaparak bu keyifli kahvaltıyı binlerce insanla paylaşan bloggerlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.