© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Havuzbaşında En Anlamlı “Evet”

Havuzbaşında En Anlamlı “Evet”

Organizer Firması bünyesinde buluna ODTÜ Mimarlık Bölümü mezunu Murat Dilici ve Unı Level Firmasında Halkla İlişkiler departmanında görev yapan Yeşim Küreli, Bilkent Otel’de havuzbaşında düzenlenen ve yoğun bir katılımın gerçekleştiği görkemli bir törenle dünya evine girdi.
Maldivler’de tanışan ve aradan geçen süre içerisinde birbirlerine bağlanan ikili, iki ay önce İstanbul’da nişanlanarak evliliğe ilk adımı attılar. Bilkent Otel’de havuzbaşında düzenlenen görkemli bir düğünle hayatlarını birleştiren mutlu çiftin düğününe, çiftin aileleri dostları ve iş arkadaşları katıldı. Birbirinden şık davetlinin yer aldığı törende çiftin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.
Dilici ve Küreli ailelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen gecede, ikilinin nikah şahitliklerini Ser Murat Küçükgül, Seçil Başaran, Mert Dikmen ve Leyla Küreli yaptılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.