© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

MAG’da Keyifli Mangal Partisi

MAG’da Keyifli Mangal Partisi

MAG Medya Grubu, aralarında Ankara Reklamcılar Derneği Üyeleri’nin olduğu misafirlerine oldukça keyifli geçen bir mangal partisi düzenledi.

MAG Medya ofisinin bahçesinde gerçekleşen mangal partisinin ev sahipliğini MAG Medya İmtiyaz Sahibi Can Çavuşoğlu ve çalışanları yaptı. Ankara Reklamcılar Derneği Üyeleri ile MAG Ailesi’nin bir araya geldiği sıcak ortamda mangal partisi gerçekleştirildi. Mangalın yenmesinin ardından Ankara Reklamcılar Derneği Üyeleri tarafından Can Çavuşoğlu’na başarılarından dolayı bir de plaket takdim edildi. Oldukça doğal ve sıcak geçen buluşma, başladığı gibi keyif dolu anlarla sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.