© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Güreller Armada’da

Güreller Armada’da

Beyaz eşya ve elektronik ürün sektöründe yüksek tecrübeye sahip olan Güreller, Armada AVM’de Samsung Mağazası’nın yeni yüzünü sergiledi.

Birçok seçkin ismin davete oldukça yoğun ilgi gösterdiği gözlenirken gün boyu özel ikramlarla devam eden gün, renkli görüntülere sahne oldu. Davete ev sahipliğini Yasin Ayhan Gürel ile Alper Akyüz üstlenirken şık bir tasarımla teknoloji tasarımlarını da bir araya getirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.