© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Güreller Gaggenau’da Sağlıklı Yaşam

Güreller Gaggenau’da Sağlıklı Yaşam

Güreller Gaggenau mağazasında “Sağlıklı Yaşam” konseptli bir etkinlik düzenlendi. Etkinliğe iş ve cemiyet hayatında çok sayıda davetli katıldı.

Diyetisyen İbrahim Taşdelen, katılan konuklara beslenme ve diyet hakkında önemli bilgiler sunarken Ebru Yalam ise davetliler için sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırladı. Güler Gürel, Taha Gürel ve Ceren Gürel’in ev sahipliğinde gerçekleşen davette konuklar keyifli bir gün geçirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.