© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Piatti Hacker Mutfağına Girdi

Piatti Hacker Mutfağına Girdi

Tüm Türkiye’nin tanıdığı Ünlü şef Batuhan Piatti, Hacker Mutfak’ta düzenlenen renkli bir organizasyonda Ankara cemiyet hayatının bilinen isimlerine birbirinden özel yemekler yaptı.

Hacker Mutfak’ta gerçekleşen etkinliğin ev sahipliğini, işletme sahipleri Aysun Şerbetçioğlu ile Hale Çınar üstlendi. Cemiyet hayatının elit isimlerinin yoğun ilgi gösterdiği keyifli etkinlikte Piatti, ilk olarak fırına Saroz Körfezi’nden getirilen kırlangıç balığı attı. Ardından kavurma lokmaları eşliğinde kestaneli bal kabağı çorbası hazırlayan ünlü şef, bir diğer yandan da fırında buharlı bonfile pişirdi. Lezzetleri ayrı ayrı tadan elit isimlerin yemekleri oldukça beğendiği gözlendi. Miele’nin önlüklerini giyerek mutfağa giren konuklar, Piatti’nin özel tariflerini yakın gözlerle inceledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.