© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Genç Girişimciler Sofa’da buluştu

Genç Girişimciler Sofa’da buluştu

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin üyeleri Sofa Restoran’ta şık bir davete imza attı.

Derneğin yeni ve eski üyeleri Sofa Restorant’ta buluştu. Davetin ev sahipliğini gerçekleştiren Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin Başkanı Nezih Allıoğlu, gelen konukları kapıda karşılayarak sohbet etti. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Allıoğlu başta Sofa Restoran’ın sahibi Osman İrmiş olmak üzere tüm konuklara teşekkür etti. Keyifli yemeğin ardından konuklar uzun uzun sohbet etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.