© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Evlilik Yolunda İlk Adım

Evlilik Yolunda İlk Adım

Elektrik Mühendisi Nazlı Tavşan ile Sanayici İş Adamı Eyüp Gergerler, Sheraton Otel’de gerçekleşen şık nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımı attı.

Sheraton Otel’de gerçekleşen şık nişan törenine çiftin yakın aile dostları katıldı. Genç çift takılan yüzüklerin ardından ilk danslarını gerçekleştirirken gelen davetlilerin tebriklerini Kabul ettiler. Gecede sahne alan Faik Öztürk ile gelen konuklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenceli dakikalar geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.