© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

ONS İncek’ten Cumhuriyet Gününe Destek

ONS İncek’ten Cumhuriyet Gününe Destek

Çankaya Rotary Kulübü ve Orta Doğu Teknik Üniversitesinin düzenlediği Atatürk’ü Anma ve Cumhuriyet günü ONS İncek sponsorluğunda gerçekleştirildi.

Çankaya Rotary Kulübü ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen Atatürk’ü anma ve Cumhuriyet Bayramı etkinliği ONS İncek Residence’nin katkılarıyla gerçekleştirildi. Geceye çok sayıda davetli katılırken Antakya Medeniyetler korosunun konseri oldukça eğlenceli görüntülere sahne oldu. Konserin sonunda ONS İncek İnşaat Grubu Koordinatörü Tuğrul Balaban’a Rotary Kulübü Başkanı Enis Güray bir plaket sunarak teşekkür etti. Plaketin sunulmasının ardından Rotary kulübü üyeleri ve Tuğrul Balaban Antakya Medeniyetler korosuyla beraber son şarkıyı söylediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.