© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

DOSTLARA ÖZEL YENİ YIL DAVETİ

DOSTLARA ÖZEL YENİ YIL DAVETİ

Sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinden Ahu Orakçıoğlu ve Deniz Luise Işın ortaklığında kurulan AD Mobilya şık bir yılbaşı davetiyle yeni yıla merhaba dedi. AD Mobilya showroomunda gerçekleşen davete ikilinin yakın dostları katıldı. Markanın 2016 koleksiyonlarının sergilendiği davette konuklar yeni ürünleri inceleme fırsatı buldular. Mobilya sektöründe tasarım kültürünü güçlendiren koleksiyonu ile dikkat çeken AD Mobilya’nın ortakları Ahu Orakçıoğlu ve Deniz Luise Işın düzenledikleri yeni yıl davetinde yakın dostlarını ağırladılar. Sosyal yaşam dünyasının birçok önemli isminin bir araya geldiği davette konuklar firmanın el işçiliği ile üretilmiş 2016 Kış mobilya koleksiyonunu da yakından inceleme fırsatını yakaladılar. Konuklarını davet öncesinde kapıda karşılayan Orakçıoğlu ve Işın davetlilerle yakından ilgilenirken; ikili AD showroomunda sergilenen çeşitli özel tasarım objeler ve zengin bir sanat koleksiyonunu da görücüye çıkardı. AD Mobilya showroomunda le satışa sunulan mobilya ürünleri davetliler tarafından büyük ilgi gördü. Yeni koleksiyonları ilgiyle inceleyen konuklar yeni yıl öncesinde bol bol alışveriş yapmayı da ihmal etmediler. Davet boyunca ürünler hakkında konuklarına bilgi veren Orakçıoğlu ve Işın kusursuz bir misafirperverlik örneği sergilerken konuklar davetin sonunda ikiliye teşekkür ederek showroomdan ayrıldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.