© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

BİLKENT TEPE HOME’DAN DAVET

BİLKENT TEPE HOME’DAN DAVET

Yepyeni konsepti ile Bilkent Tepe Home Mağaza açılışı Ankara’nın ünlü simaları eşliğinde gerçekleşti.Tepe Home, 2016 yılını “yepyeni” konsepti ile karşıladı. Bir evin ihtiyacı olan tüm dekorasyon ürünlerinin tek bir alanda hizmete sunulmasını Türkiye’de ilk olarak başlatan Tepe Home, müşterilerine şimdi de kendi tarzlarını bulabilecekleri yepyeni bir mağaza konsepti sunuyor. Yeni mağaza düzeninde Klasik, Country ve Modern ana kategorilerinden oluşan yaşam alanları oluşturulurken, Neoklasikten Yeni Oryantal detaylara, Fransız Country’sinden Colonial detaylara kadar birçok tarzı inceleyebilecek ve kendi yaşam alanlarınızı oluşturabileceksiniz. Tepe Home Genel Müdürü Sn. Aykut Coşkan sahipliğinde gerçekleştirilen davete Ankara’nın iş ve cemiyet hayatından birçok isim katılırken ünlü moda tasarımcısı Deniz Berdan da davete eşlik ederek Tepe Home’dan yaptığı alışveriş ile kendi tarzını oluşturdu. Genel Müdür Aykut Coşkan’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından katılımcılar Deniz Berdan ile gerçekleştirilen tanıtım filmi ile Tepe Home’un yepyeni konsepti ile tanıştırıldı. Jazz Müziğin sevilen isimlerinin gerçekleştirdiği canlı performans ile davetliler geceyi eğlenerek ve yeni yıl havasında tamamladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.