© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Doruk Peyzaj’da Yaz Partisi

Doruk Peyzaj’da Yaz Partisi

Doruk Peyzaj’ın sahipleri Reyhan-Selim Gündüz her yıl geleneksel olarak düzenledikleri yaz partisi ile yakın dostları ve müşterileriyle başarılı geçen iş sezonunu kutladı.

Uzunca bir masayı dolduran davetliler canlı müzik eşliğinde keyifli bir akşam yemeği yediler. Karadeniz ezgileriyle gerçekleştirilen canlı müziğe eşlik eden davetliler bol bol horon tepip eğlendiler. Davete katılan misafirleriyle tek tek sohbet eden Reyhan-Selim Gündüz çifti yakın dostları ve müşterileriyle birlikte oldukça keyifli vakit geçirdiler. Sık sık kahkaha seslerinin yükseldiği masada misafirler için özel olarak hazırlanan cağ kebabı ise tam not aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.