© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Cemiyetin Ünlü Simaları Kermeste Buluştu

Cemiyetin Ünlü Simaları Kermeste Buluştu

Çağdaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen kermes, bu yıl da İstanbul cemiyet hayatının birbirinden ünlü isimlerini bir araya getirdi.

ÇaBa Derneği Başkanı Özlem Cankurtaran ve Komite Başkanı Alev Kaman’ın ev sahipliğini yaptığı, Four Seasons Hotel’in balo salonunda düzenlenen kermese birçok tanınmış marka stant kurarak derneğe destek verirken ünlü hanımlar da yaptıkları alışverişlerle derneğe katkı sağladılar.

Gün boyu yaptıkları alışverişlerle dernek bütçesine katkıda bulunan ünlü isimler zaman zaman standlara geçerek satış da yaptılar. ÇaBa Derneği üyelerinin tam kadro yer aldığı kermeste herkesin bir görevi vardı. Dernek üyesi hayırsever hanımlar gün boyunca önceden yaptıkları görev dağılımına göre çalıştılar. Üzerinde ÇaBa yazan önlükler giyen dernek üyeleri alışverişe gelen seçkin isimlere bol bol satış yaptılar.

[nggallery id=1329]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.