© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cazseverler Ankara’da Buluşuyor

Cazseverler Ankara’da Buluşuyor

15. Uluslararası Ankara Caz Festivali 2-25 Şubat 2012 tarihinde Ankaralılar’la buluşuyor.

 

Bu yılki festivale “Cazın Nabzı” ismiyle çıkan Ankara Caz Derneği her sene düzenlediği Ankara Caz Festivali’nin 15. yıl Basın Açılışı ve Plaket Töreni’ni İtalya Büyükelçiliği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Festivale sponsor olan ve destek veren kuruluşlara festival öncesi plaketlerini sunan Ankara Caz Derneği gerçekleştirdiği basın davetinde İlham Gencer ve Erdinç Aktuğ sahne alarak kısa bir konser verdiler. Geliri derneğin Burs Fonu yararına Ankara Caz Derneği’ne aktarılacak olan festivalde elli bir Türk, otuz sekiz yabancı müzisyen sahne alacak.

[nggallery id=971]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.