© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Mutlu Bir Yaşam İçin Pilates

Mutlu Bir Yaşam İçin Pilates

Pilates Academia isimli pilates ve spor merkezi yirmi altı yıllık spor eğitmenliği deneyimi olan Çiğdem Karakuş tarafından hizmete açıldı. Sporu, yaşam ve mutluluk için olmazsa olmaz olarak değerlendiren ve spor üzerinde edindiği bilgileri öğrencilerine aktarmak isteyen Yeşim Karakuş, pilates merkezini öğrencileri ve spora ilgi duyan herkes için hizmete açtı. Çok sayıda davetlinin katılımıyla açılışı yapılan Pilates Academia hizmet vermeye başladı.

[nggallery id=906]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum(1)

  • blank

    şafak çındemir

    18 Şubat 2012

    GIRTLAK 9 BOGUM EVET O KİŞİYE GÖRE HARAM LOKMA YİYENLERDE DAHA KISA OLMASI GEREKİR BENİM BİLDİGİM SAYGILAR ŞAFAK ÇINDEMIR

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.