© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

BÜYÜK KOLEJ 2013 ÖĞRETMENLER GÜNÜ BALOSU

BÜYÜK KOLEJ 2013 ÖĞRETMENLER GÜNÜ BALOSU

Büyük Kolej Yönetim Kurulu tarafından her yıl Öğretmenler Gününde düzenlenen balo, bu yıl Ankara Hilton Otel’de coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.
Büyük Kolej’de 20. yılını tamamlayan Muhasebe Müdürü Alper Güngör ve Kütüphane Sorumlusu Nurten Temiztuna, plaketlerini Genel Müdürümüz Rumi Doğay’ın elinden aldılar. Kurumumuzda 10. yılını tamamlayan sınıf öğretmeni Naime Arpacıoğlu ise plaketini Yönetim Kurulu Üyemiz Tansu Doğay’dan aldı.
Gecede, sahne alan sanatçıların canlı performansları ile gönüllerince eğlenen öğretmenler, unutulmaz dakikalar yaşadılar. Gecenin sonunda ise tüm öğretmenler eşliğinde Büyük Kolej pastası kesildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.